středa 13. července 2016

Event Garnier Fructis

Jak jste si jistě všimli z mé včerejší fotky, byla jsem pozvaná na svou historicky první tiskovku značky Garnier Fructis, která představovala svou novou řadu Densify. 

Akce probíhala zhruba takto:
  • Představení nové řady Densify - heslem této řady je "Nebuď nafoukaná, buď hustá", což krásně vystihuje účel této řady. Měla by pomoct hlavně nám, kteří vlastníme chmýří místo vlasů, takže výsledkem by měl být větší objem a hustota vlasů (hurá). Velkým plus je také samotná vůně, takže kdo má rád slaďounké vůně (tohle je granátové jablko) jako já, tak šup pro něj. K otestování této řady jsme dostaly šampón, balzám, masku, sérum a tužidlo na vlasy, zatím jsem vyzkoušela jen šampón a balzám, ale řeknu Vám ta vůně, to je něco, neděláte půl hodinku (někdo i déle žejo) nic jiného než že si fetujete vlasy (všichni chápou, že jsem ulítlá na hezkou vůni šamponu). Nicméně až řádně otestuju i ostatní produkty, tak napíšu recenzi.
  • Instruktáž a poté větrný tunel (hurikáán) - před samotnou instruktáží jsem měla trošku (haha) strach, bojím se výšek, volných pádů a dělá mi zle i když jen někoho vidím to dělat. Během instruktáže se začal můj strach znásobovat (dráma), dostáváte instrukce ohledně gest, kterým musíte porozumět, protože v tunelu vůbec nic neslyšíte (ten hurikánek dosahuje nejvíc 270 km/h a délka tunelu byla 14 m), vyfasujete helmu, brýle, kukli (kombinézu Veroniko) a špunty do uší a jde se na věc (jak kdo žejo, já nebyla schopná se ani napít, abych se náhodou nepo..). U instruktáže jsme si ještě každý zkoušeli polohu (to zní divně) v tunelu na takové jakože stoličce. Přestože to líčím hodně dramaticky, tak nesmím zapomenout na tu "hezčí" část, kterou byl pan instruktor, to už se pak i vyhecujete do toho tunelu jít, když tam na Vás čeká takový fešák a pan pečovatel. Největší strach jsem měla z toho, že mě to někam vcucne a už mě nikdo nedostane ven, jestli si myslíte, že ovládnete své tělo, tak jste na omylu, stačí abyste jemně sklopili hlavu a už fičíte nahoru nebo jemně přetočíte dlaň a šup už se točíte a ani nevíte jak (Verča dala pár tríčků). Vypadáto to hrozně jednoduše, ale jednoduché to rozhodně není, dle mého by to chtělo hooodně dlouhou instruktáž, aby člověk věděl, jakým způsobem se pohybovat, aby předváděl to, co pan instruktor (klobouk dolů). A to tam byli třeba dva v jednom tunelu a dělali úplně stejné pohyby a ani se nekopli, sehranost level milión, já s pusou otevřenou jenom koukala. I přesto, že jsem se tak moc bála (a po prvním vstupu jsem neměla odvahu ten druhý podstoupit, ano, přiznám se, jsem srabík :D), tak jsem se nakonec vyhecovala a byla na sebe pyšná. Shodou okolností se mi nejvíc líbil volný pád (ze kterého jsem měla největší hrůzu), což vůbec nechápu, ale je to takový adrenalin (asi jak pro koho, ale přece jen 14 m je 14 m viď), že se to nedá ani popsat, neskutečný pocit, který Vás nabije takovou energií. Když padáte dolů, tak nemáte čas ani přemýšlet jenom padáte, škoda, že to neumím víc vystihnout, ale každý ať si vyzkouší sám :-). Když jsem po tom volném pádu vylezla ven z tunelu, byla jsem vysmátá, jak kdybych si vzala mariánku (nevím k čemu jinému to přirovnat). Ještě další den jsem se chichotala jak blázen, asi budu chodit do tunelu na volný pád. Výsledný dojem z tunelu je u mně 13 bodů z 10. Zajděte si na to, stojí to za to!!!
  • Catering - po našem lítání a totálním vyfoukání následovaly dobroty v podobě krevetek, malých hambáčů, sladkých chuťověk a cukrové vaty (včetně pána, který přístroj obsluhoval a dal nám cenné rady o tom, jak být ve vatě, nebo od vaty?), kterou jsme si mohly za asistence pána i samy natočit (nevím, jak to jinak nazvat), což bylo super. A taky jsme se dozvěděly, že v jedné cukrové vatě je necelá 1 kostka cukru, takže jsem dnes na počest snědla hned dva kyblíčky! Více z dobrot uvidíte dole z mého nového Mazlíka (Nikon D3300).
  • Cpaní se dobrotama, povídání a líčení našich zážitků z tunelu
  • Rozloučení a darkové taštičky - jedna s dortíkem (který byl dnes k snídani a zítra bude taky, mňam) a jedna s cukrovou vatou a produkty Densify.
Ještě jednou bych chtěla poděkovat Soni, která mě pozvala na tuhle akci, bylo to prostě super! 

Všem doporučuji! Když to zvládla taková posera jako já, tak to zvládnete i Vy a stojí to za to. Občas je fajn se takhle hecnout a překonat strach, ten pocit potom - můžu lámat skály (haha).

Přikládám také fotky - část je ode mně a část od pana fotografa (já jako naprostý amatér jsem je upravovala asi dvě hoďky no).

P.S.: Nebuďte nafoukané, buďte husté!

Paparazzi pan fotograf
No není k sežrání?

Nepříjemná póza
Bylo veselo
Místo činu - Hurricane factory, Tupolevova
chystáme se na volný pád

prkennost level milion
rozesmála jsem pána instruktora (asi ty moje pavoučí prsty)
výraz po volném pádu není třeba komentovat
sýrco si mám dát?
dám si pannacotu

P.S.: Jídlo se fotí nejlíp!

Žádné komentáře:

Okomentovat